top of page

Dış Çekim

Dış Çekim

Her şey mükemmel sıra fotoğraf çekiminde aylarca heyecanla beklediğiniz gün geldi çattı. Çekim için belirlediğimiz mekanda buluştuk 2 saat boyunca beraberiz. Birbirinden güzel pozlarınızı çektik. Düğünden sonra stüdyomuzda fotoğraflarınızı seçiyoruz tasarımı belirliyoruz. Özenle hazırladığımız tasarımı size gösteriyoruz ve onayınızı da aldıktan sonra baskı işlemi başlıyor. Sonunda muhteşem albümünüz hazır hale geliyor. Her baktığınızda yüzünüzde bir gülümsemeyle bizi hatırlayacaksınız.

Seçilen albüm boyutuyla doğru orantılı olarak belirlediğimiz adet kadar fotoğrafı renk düzenlemesi ve tasarım çalışması yapıyoruz. Seçmiş olduğunuz albüme bağlı olmakla birlikte standart bir albümde;

1 Adet Büyük Albüm 2 Adet Aile Albümü 1 Adet Cep Albümü 1 Adet Tuval ve tüm fotoğrafların yüksek çözünürlükte dijital halleri bulunuyor.

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

Neden sadece dış çekimle yetinesinizki, çünkü bütün düğün ile ilgili detaylar diğer zamanlarda oluyor. Düğün fotoğrafçılığının en önemlisi bir düğünün baştan sona kayıt altına alınmasıdır. Düğün boyunca yaşanılan anılar çok önemli olduğu için kayıt altına almak geleceğe bir hatıra bırakmak en büyük mutluluk. Sabah hazırlıklarından başlayarak gelin alma, dış çekim ve akşam ilk dansa kadar yanınızdayız, arzu ederseniz after partisinde de sizlerle birlikte olabiliriz. Böylece tüm düğün gününüz eksizsiz ve muhteşem karelerle kayıt altında olur.

Düğün hikayesi paketlerinde albümler mevcut dilerseniz kendi zevkinize uygun bir albüm de seçebilirsiniz.

Albüm boyutlarından bazılarını yazdım ama daha farklı boyutlar ve seçenekler mevcut.

30x60 - 35x65 - 30x80 - 30x90

Save The Date

Save The Date

Save the date düğün tarihinizi eşiniz dostunuz öğrensin diye gönderdiğiniz bir davetiyedir. Bunun için çektireceğiniz fotoğraflarla hoş bir davetiye hazırlayabilirsiniz. O zaman yapmanız gereken bize gelmeniz sizin için bir konsept belirleyelim ve güzel bir çekim gerçekleştirelim. Buradan çıkan fotoğraflarla hoş bir düğün davetiyesi elinizde olsun. Sosyal medyada da büyük bir hevesle düğün tarihinizi ilan edebilirsiniz.

Düğün Klibi

Düğün Hikayesi Klibi:

Tüm gün boyunca çekeceğimiz videolarla size günün kısa bir özetini hazırladığımız bu çalışmayı büyük bir heyecanla bekliyor olacaksınız ve beklediğinize de deyecek. Tüm detaylar özenle profesyonel makinelerle kayıt edilecek. Usta ellerde renk düzenlemesi ve kurgusu yapılacak.

Size düşense sadece koltuğunuza oturup aileniz ve arkadaşlarınızla yüzünüzde gülücüklerle düğün hikayesi klibinizi izlemek.

Düğün Klibi:

Özel bir mekan, güzel bir gün, profesyonel bir ekip ve siz herşey hazır. Klibimiz için gerekli olan herşey hazır. Konsept bir video çekimi sevdiğiniz bir şarkı ile birleşecek baş rollerde gelin ve damat. İster bir tarla isterseniz şehrin göbeği ister milli park ister otel odası tamamen sizin hayal gücünüz ve bizim desteğimizle harika bir klip için çekime başlayabiliriz. Elinizde 3-5 dakika arası bir düğün klibi olacak ister duygusal ister hareketli seçtiğiniz parçaya uygun çekimlerle yapılmış bir düğün klibi.

Trash The Dress

Düğünden sonra fotoğraf çektirmek isteyenlerin tercihi. Artık gelinlik ve damatlık ile ilgili kaygılar kalmadığı için en cesur pozları verebilirsiniz. İster denize girin isterseniz kumlara yatın umurunuzda olmayacak. İster şehir içi isterseniz şehir dışında güzel bir mekan belirleyelim ve özgürlüğün tadını çıkartalım. Muhteşem bir albüm sizleri bekliyor.

Söz & Nişan

Evliliğe atılan ilk adım. Bu güzel anı fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz. Tören boyunca çekeceğimiz fotoğrafların yüksek çözünürlükte dijitallerini alabilir veya güzel bir albümde isteyebilirsiniz.

Doğum Hikayesi

Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz  o gün yeni bir hikayenin başlangıcı. Genel olarak doğum hikayesi hamilelikten başlayıp çocuğumuz bir aylık olana kadar geçen süreyi kapsar. Özenli bir çalışma, emek ve ustalık ister. Bu çalışmamızı bir kliplede süsleyebiliriz. Çektiğimiz fotoğrafları güzel bir albümde hikayemizi anlatacak şekilde dizayn edip ister paket halinde isterseniz tek albüm şeklinde alabilirsiniz. Çocuğunuzun doğum sürecini böylelikle geleceğe aktarabilirsiniz.

bottom of page